For Employers
Ref:BH-276660
Projektant linii WN
Job post no longer accepts applications
Company logo - click to visit company page
501-2000
Staffing and Recruitment
WarsawLocation
Warsaw
2 months ago
Posted date
Twój zakres obowiązków
  • Projektowanie systemów wysokiego napięcia dla projektów fotowoltaicznych, w tym rysowanie schematów elektrycznych obwodów pierwotnych i wtórnych oraz dobór odpowiednich komponentów
  • Tworzenie specyfikacji technicznych, dokumentacji projektowej oraz rysunków technicznych.
  • Przeprowadzanie analiz technicznych i ekonomicznych dla projektów WN.
  • Współpraca z zespołem inżynierów, wykonawcami oraz Project Managerami w celu zapewnienia zgodności projektów z normami i standardami branżowymi.
  • Monitorowanie i nadzór nad realizacją projektów, w tym wizyty na placach budowy i koordynacja prac instalacyjnych.
  • Udział w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz wdrażanie najlepszych praktyk w projektach WN.
  • Zapewnienie zgodności projektów z przepisami prawnymi, normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, inżynieria elektryczna lub pokrewne.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów wysokiego napięcia - warunek konieczny
  • Znajomość przepisów, norm i standardów branżowych dotyczących systemów Wysokiego Napięcia.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania do projektowania elektrycznego (np. AutoCAD, ETAP, EPLAN).
  • Znajomość zagadnień związanych z fotowoltaiką i odnawialnymi źródłami energii będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz skuteczna komunikacja z klientami i interesariuszami.
  • Dokładność, odpowiedzialność oraz umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się firmie w branży PV
  • Pracę w dynamicznym środowisku branży OZE.
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów związanych z farmami słonecznymi, wiatrowymi
  • Energiczny, pomocny zespół
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Paczki świąteczne
  • Świętowanie urodzin
  • Inicjatywy dobroczynne

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.
Related tags
JOB SUMMARY
Warsaw
No experience / No degree
Full-time