For Employers
Ref:BH-265262
Dyrektor ds. Implementacji Projektów
Job post no longer accepts applications
Naszym klientem jest jednen z największych inwestorów na polskim rynku odnawialnych źródeł energii. Wraz z rozwojem firmy rekrutujemy na stanowisko:
Dyrektor ds. implementacji projektów

Zakres obowiązków
  • Nadzór nad przygotowaniem do budowy i przebiegiem budowy naziemnych instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii oraz farm wiatrowych

  • Techniczne wsparcie zespołu M&A w rozmowach z klientami i partnerami inwestycyjnymi

  • Przeprowadzanie audytów potencjalnych targetów inwestycyjnych

  • Zarządzanie zespołem Project Managerów oraz zespołem technicznym

  • Nadzór nad kwestiami compliance, prawnymi oraz BHP w ramach toczących się projektów

  • Ścisła współpraca z zarządem firmy oraz zespołem Business Development/M&A

  • Zarządzanie relacjami z zewnętrznymi dostawcami i negocjacjami zakresów prac oraz kontrola realizacji kamieni milowych

Nasze wymagania
  • Wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość branży OZE z uwzględnieniem dużych farm fotowoltaicznych i wiatrowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz koordynowania kilku projektów jednocześnie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

To oferujemy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie specjalizującej się w rozwoju i budowie odnawialnych źródeł energii - jednym z liderów w Polsce

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z norweskim kapitałem

  • Biuro w dogodnej lokalizacji przy metrze

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.
Related tags
JOB SUMMARY
Warsaw
3 months ago
No experience / No degree
Full-time