For Employers
Gyártásközi ellenőr
Company logo (non-clickable)
Emerson
a month ago
Posted date
a month ago
N/A
Minimum level
N/A
OtherJob category
Other
Gyártásközi ellenőrként változatos feladatokat látsz a minőségbiztosítás területén, és lehetőséged nyílik folyamatos szakmai fejlődésre

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:
  • Félkész és kész termékek vizuális ellenőrzése, az ellenőrzés dokumentálása
  • Rendkívüli termékellenőrzések végrehajtása
  • Nem megfelelőségek rögzítése, kommunikálása
  • A termékekkel érkező dokumentációk ellenőrzése
  • Félkész és kész forgácsolt termékeken méretek ellenőrzése
  • Rendkívüli termék ellenőrzéseket hajt végre
  • Beszállítói első darabok minősítése

Mi jellemez:
  • Nyitott vagy a tanulásra és az új kihívásokra

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Éles látás és jó színlátás
  • Gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz ismeretek
  • Mérőeszköz kezelési ismeretek

Előnyt jelentenek a következők:
  • Forgácsolási, összeszerelési ismeretek, tapasztalat előnyt jelent
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálati ismeretek / bizonyítványok előnyt jelent

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Délutános műszakpótlék és mozgóbér
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
Related tags
JOB SUMMARY
Emerson
Szekesfehervar
a month ago
N/A
Full-time