For Employers
Storeman
Company logo (non-clickable)
Emerson
a month ago
Posted date
a month ago
N/A
Minimum level
N/A
OtherJob category
Other
Rugalmas, lendületes, cselekvésorientált kollégát keresünk alkatrészraktárunkba

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:
  • Kiszállításra és belső raktározásra kerülő alkatrászek összekészítése, csomagolása
  • Bejövő-, és készáru minőségének ellenőrzése, azok készletre tétele
  • Csomagolóanyag készletek feltöltése, és a készletek dokumentálása
  • Belső alapanyag és alkatrész mozgatása
  • Alapanyagok és késztermékek leltározása

Mi jellemez:
  • Feladataidat precizen, pontosan látod el, rugalmasan állsz a problémákhoz, kollégáiddal együttműködve keresel megoldást

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
  • Középfokú végzettség (Szakmunkás vagy Érettségi bizonyítvány)
  • Emelőgépkezelő jogosítvány (3312 gyalogkíséretű targonca)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Csomagoló területen szerzett tapasztalat, illetve vezető üléses targonca jogosítvány (3324) előnyt jelent

Előnyt jelentenek a következők:
  • Raktári területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • 2 műszakos munkarend
  • Délutános műszakpótlék és mozgóbér
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
Related tags
JOB SUMMARY
Storeman
Emerson
Szekesfehervar
a month ago
N/A
Full-time