For Employers
Ref:BH-277698
Kierownik budowy - Warszawa
Company logo - click to visit company page
501-2000
Staffing and Recruitment
WarsawLocation
Warsaw
10 days ago
Posted date
10 days ago
OtherJob category
Other
KIEROWNIK BUDOWY
Obowiązki
• Praca na budowie linii i stacji elektroenergetycznych Wysokich Napięć.
• Pełnienie samodzielnej funkcji technicznej Kierownika Budowy w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
• Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, usługodawców i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z zasadami panującymi w Organizacji i ustalonym systemem jakości.
• Nadzór i kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Inwestora, normami oraz budżetem i harmonogramem realizacji budowy.
• Szczegółowe ustalanie harmonogramu wykonywania poszczególnych robót i dostaw materiałów na teren budowy, raportowanie wykonywanych zadań, nadzór nad terminową realizacją zamówień, planowanie kosztów realizacji budowy i bieżąca kontrola nad nimi.
• Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy.
• Bieżąca współpraca z przedstawicielami Inwestora, nadzorem projektowym, przedstawicielami podwykonawców i organami nadzoru administracji publicznej.
• Pozyskiwanie usługodawców i podwykonawców robót dla realizowanych budów.
• Udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, ofert, zleceń i umów.

Wymagania
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji jako Kierownik Budowy /Kierownik Robót Elektrycznych na obiektach infrastruktury elektroenergetycznej/ przesyłowej lub obiektach przemysłowych.
• Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu przepisów i wymogów BHP na budowie.
• Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski, prawo jazdy kat. B.
• Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.
• Dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów kosztorysowych oraz programów typu CAD.
• Znajomość języka angielskiego - jako dodatkowy atut.

Oferujemy
• Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.
• Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu przesyłowego energii elektrycznej stanowiącego o bezpieczeństwie energetycznym kraju.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
• Stabilne warunki zatrudnienia.
• Niezbędne narzędzia do pracy.
• Program benefitów (ubezpieczenie grupowe, program pożyczek pracowniczych, szkolenia, możliwość dofinansowania kart Multisport, parking dla pracowników).

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.
Related tags
JOB SUMMARY
Warsaw
10 days ago
No experience / No degree
Full-time