For Employers
Spawacz / Spawaczka TIG
Job post no longer accepts applications
Company logo (non-clickable)
GE Renewable Energy Power and Aviation
a month ago
Posted date
a month ago
N/A
Minimum level
N/A
OtherJob category
Other
Job Description Summary

Job Description

Stanowisko: Spawacz/ka TIG

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • Montaż oraz spawanie cienkościennych złożeń rurowych wykonanych ze stali wysokostopowych (nierdzewne) oraz stopów niklu, stanowiących głównie elementy silników lotniczych,
  • Odbiór wizualny wykonanych elementów wg specyfikacji Klienta,
  • Przestrzeganie procedur jakościowych.

Wymagania:

  • Umiejętności ślusarskich, niezbędnych podczas montażu złożeń rurowych (cięcie, dopasowanie elementów, przygotowanie złączy do spawania),
  • Umiejętności spawania metodą 141 (TIG),
  • Uprawnień spawalniczych metodą MIG/MAG lub TIG,
  • Umiejętności bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur jakościowych i produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z branży lotniczej.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Miłą atmosferę pracy promującą kulturę Inclusion & Diveristy.
  • Bogaty pakiet benefitów i ZFŚS oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala.
  • Kompleksowy program szkolenia stanowiskowego i wdrożenia w zadania.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.

Additional Job D escription

Additional Information

Compensation Grade

HRLY AVIATION

Relocation Assistance Provided: No
Related tags
JOB SUMMARY
Dzierzoniow
a month ago
N/A
Volunteer