For Employers
Młodsza inżynierka/ Młodszy inżynier- 1 roczny staż
Company logo (non-clickable)
GE Renewable Energy Power and Aviation
a month ago
Posted date
a month ago
N/A
Minimum level
N/A
OtherJob category
Other
Job Description Summary

Job Description

Avio Polska Sp. z o. o. jest częścią GE Aerospace Business oferującą pracę w międzynarodowej, stabilnej organizacji, nastawionej na ciągły rozwój i doskonalenie w różnorodnym i pełnym szacunku środowisku. Stażyści będą mieli okazję pracować w centrum inżynierii projektowej, zapoznać się z inżynierią projektowania i procesami produkcyjnymi komponentów silników lotniczych. Jako światowej klasy lider inżynierii i produkcji w branży lotniczej oferujemy:
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w światowej klasy globalnym zespole inżynierów
  • Możliwość rozwoju kariery w branży silników lotniczych
  • Możliwość pracy w najwyższej klasy programach wojskowych
  • Dostęp do szkoleń i programów mentoringowych (indywidualne wsparcie ze strony przypisanego tutora z dostosowaną ścieżką rozwoju)
  • Umowa o pracę na pełen etat

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:
  • Wsparcie projektowania elementów przekładni do silników lotniczych lub układu przeniesienia napędu helikoptera przy wdrażaniu nowego produktu
    • Konstrukcja elementów rotacyjny (koła zębate, łożyska) i/lub statycznych (obudowy, adaptery, pokrywy) - NX
    • Opracowywanie nowej architektury komponentów zgodnie z zasadami i praktykami projektowymi
    • Nauka metodologii projektowania i cyklu życia produktu
    • Wsparcie spotkań technicznych i przeglądów projektu

  • Wsparcie analizy komponentów silników lotniczych za pomocą analizy elementów skończonych MES:
    • Modelowanie MES podzespołów silnika (aplikacja siatki, warunków brzegowych, obciążeń) - Ansys Workbench i APDL, Hyper Mesh, Patran
    • Wykonywanie strukturalnych analiz MES mających na celu spełnienie wymagań wytrzymałości zmęczeniowej i dynamicznych - Ansys
    • Prezentowanie wyników i współpraca z konstruktorami

Kwalifikacje/wymagania:
  • Dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Absolwent lub student (3-5 rok) kierunku inżynierii mechanicznej, inżynierii lotniczej itp.
  • Dobra komunikacja w języku angielskim
  • Podstawowa wiedza na temat zasad podzespołów mechanicznych oraz wytrzymałości materiałów
  • Podstawowa wiedza z zakresu procesów produkcyjnych i zastosowań materiałów w przemyśle lotniczym
  • Podstawy projektowania maszyn związane z układami napędowymi i silnikami

Additional Job D escription

Additional Information

Compensation Grade

OTHSAL

Relocation Assistance Provided: No
Related tags
JOB SUMMARY
Bielsko-Biala
a month ago
N/A
Internship / Apprenticeship