For Employers
CNC turner
Company logo (non-clickable)
Emerson
a month ago
Posted date
a month ago
N/A
Minimum level
N/A
OtherJob category
Other
Olyan önállóan dolgozni képes, szakmailag felkészült kollégát keresünk, aki nyitott a fejlődésre és keresi a szakmai kihívásokat

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:
  • Egyedi alkatrészek gyártása rajzdokumentációknak megfelelően
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje a megmunkálási feladatoknak megfelelően
  • A megmunkáláshoz szükséges forgácsoló szerszámok kiválasztása
  • Megfelelő technológia alkalmazása a forgácsoló szerszámokhoz
  • Méretkorrekció önálló végrehajtása
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, Oracle használata
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Mi jellemez:
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, nyitottság a szakmai kihívásokra

A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
  • Szakirányú végzettség
  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában
  • Műszaki rajzolvasási és mérési ismeretek
  • Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelentenek a következők:
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Délutános műszakpótlék és mozgóbér
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
Related tags
JOB SUMMARY
CNC turner
Emerson
Szekesfehervar
a month ago
N/A
Full-time